Conducerea Ministerului Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 

Oprea
Gabriel
Ministrul Apărării Naționale

 

Ozunu-Vasile
Mihail
Secretar de stat pentru relația cu Parlamentul, informare publică și creșterea calității vieții personalului

 

Oancea
Viorel
Secretar de stat pentru politica de apărare și planificare

 


Structurile din Ministerul Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 


Abuligesei
Ovidiu
Sef birou

 


Adochitei
Constantin
Sef CMS

 


Adochitei
Violeta
Sef laborator

 


Ailioaiei
Claudiu Emilian
Ofiter 2

 


Albu
Costel
șef centru

 


Alexa
Virgil Petrică
ofițer

 


Alexandrescu
Margareta
șef compartiment

 


Alexandru
Bogdan
șef birou

 


Alexandru
Bogdan
Sef birou

 


Alexandru
Flaviu
ofițer

 


Alexandru
Adrian Aurelian
șef serviciu

 


Almasan
Petru
Ofiter

 


Amariei
Grigore
Sef compartiment

 


Amitroaie
Constantin
Sef birou

 


Andrei
Irina
Sef birou

 


Andrei
Adriana
Consilier superior

 


Anghel
Mirela
Sef cabinet

 


Anghel
Daniel
Șef birou

 


Anghel
Marian
Sef sectie

 


Anghelescu
Nicolae
Sef directie

 


Anghelescu
Delia Niculina
Consilier grad superior

 


Anicescu
Mircea
Sef sectie

 


Apafaian
Daniel
Sef laborator

 


Apetrechioae
Gheorghe
șef secție

 


Apetrechioe
Gheorghe
șef secție - trecere în rezervă

 


Apostol
Cristian Marius
șef secție

 


Apostol
Cristian Marius
Sef sectie

 


Apostu
Carmen
Referent

 


Ardelean
Cosmin
șef compartiment

 


Ardelean
Cosmin
Sef compartiment

 


Arsanu
Manuela Diana
Referent

 


Asandei
Cornelia
Sef sectie

 


Avadanei
Virgil
Auditor

 


Avram
Mihail Gabriel
Sef compartiment

 


Bădărau
Geanina
Sef birou

 


Badea
Cristian
șef secție

 


Badea
Costin
Ofiter

 


Badita
Mihail
Contabil sef

 


Bădiță
Mihail
contabil șef

 


Badoi
Valentin Constantin
Ofiter

 


Balaban Grăjdan
Sofia
consilier juridic

 


Balan
Veronica
Referent

 


Balasa
Paul
Sef sectie

 


Balasa
Maria
Medic sef

 


Bălașa
Paul
șef secție

 


Baloșin
Victor Mircea
șef birou

 


Baluta
Adrian
Ofiter

 


Bara
Aurelian
șef birou

 


Bara
Ioan Aurelian
Sef birou

 


Baranga
Geta
expert

 


Barb
Ioan Vasile
Comandant

 


Barbu
Horatiu Catalin
Sef sectie

 


Barna
Ciprian Radu
Ofiter

 


Bas
Razvan
Consilier

 


Bâzdoacă
Marin
șef secție

 


Bejan
Costel
șef birou - trecere în rezervă

 


Bejinariu
Florin Radu
Sef birou

 


Belcineanu
Daniela
șef farmacie

 


Belciuganu
Maricica
Sef birou

 


Belu
Dumitru Ionut
Ofiter

 


Berbecar
Simona
Sef sectie

 


Birzescu
Adrian Tiberius
Sef birou

 


Bîrzescu
Adrian Tiberius
Sef birou

 


Bîtiu
Razvan Claudiu
Sef al personalului

 


Boamfă
Valentin
ofițer

 


Boar
Marius
Sef cabinet

 


Boboia
Geta
șef birou

 


Bogdan
Vasile Oprea
Comandant

 


Bogdan
Denis Mugurel
Sef centru

 


Boiangiu
Stefan
Auditor

 


Boicu
Adrian
Sef ambulatoriu

 


Boja
Georgeta
Referent

 


Bolca
Aurel
Sef laborator

 


Bolohan
Romi
Sef laborator

 


Bostangica
Gabriela Paula
Referent superior

 


Branisteanu
Roxana
Functionar public

 


Bratu
Victor Marius
Sef compartiment

 


Bratu
Cristina
Sef laborator

 


Brebeanu
Constantin
Sef birou

 


Brebeanu
Constantin
Auditor

 


Brosteanu
Cristian
Inginer sef

 


Broșteanu
Cristian George
inginer șef

 


Bucur
Manuel
Sef cabinet

 


Bughirica
Daniel
Sef sectie

 


Bughirica
Daniel
Sef sectie

 


Bujoreanu
Dorin
ofițer

 


Bulmez
Viorel Constantin
Sef compartiment

 


Burcă
Nicolae
șef serviciu

 


Burlacu
Ovidiu Paul
șef secție

 


Burlacu
Ovidiu
Sef sectie

 


Butnariu
Florin
Sef birou

 


Butoi
Ion
Sef sectie

 


Butoi
Ion
șef birou

 


Buzasu
Bogdan
Sef birou

 


Buzea
Marius Cristian
Sef birou

 


Cacipu
Victoria
Consilier

 


Calancea
Tania Mirela
Auditor

 


Calenciuc
Florentina
Functionar public

 


Calin
Dan Cristian
Auditor

 


Calota
Ramona
Consilier

 


Calota
Florea Maricel
Sef sectie

 


Calotă
Maricel
șef secție

 


Câlțea
vergil
șef birou - trecere în rezervă

 


Camciuc
Ioan
Director administrativ

 


Canja
Valeriu
consilier juridic

 


Capanu
Ilie
Sef laborator

 


Căpraru
Iolanda Carmen
Șef birou

 


Carabulea
Mihai
Sef sectie

 


Carapcea
Constantin Ciprian
director administrativ

 


Cazacu
Florin
Consilier

 


Chelcea
Daniel
Sef compartiment

 


Chirigiu
Sorin
Sef sectie

 


Chirita
Aida
Consilier

 


Ciobanu
Liliana
consilier

 


Cioca
Catalin
Sef birou

 


Ciocinta
Gabriel
Sef birou

 


Ciocîntă
Gabriel
șef birou

 


Ciontea
Ion
Director

 


Cipu
Anton Radu
Sef birou

 


Cipu
Anton Radu
șef birou

 


Cîrlan
Cristina Elena
Expert gr I

 


Cîrlugea
Mircea
contabil șef

 


Cirmaci
Narcis
Ofiter

 


Cismaru
Stefania
Sef birou

 


Ciulin
Stefan Felix
Ofiter

 


Ciulinaru
Bujorel Iulian
Sef birou

 


Ciulinaru
Bujorel Iulian
șef birou

 


Ciuperceanu
Mihail
Sef al Directiei Audit Intern - trecere în rezervă

 


Ciuperceanu
Mihail
Sef al Directiei audit intern

 


Ciupitu
Gabriel Ion
Sef birou

 


Cocos
Laura
Expert

 


Coculescu
Bogdan Ioan
Sef laborator

 


Cojocaru
Dumitru
Sef sectie

 


Colea
Horatiu
Sef sectie

 


Coman
Raluca Carmen
Director medical

 


Comarnescu
Mirela Mariana
Auditor

 


Conea
Sorinel
șef birou

 


Constantin
Marius Mirel
Ofiter

 


Constantin
Florea
Auditor

 


Constantin
Constantin
Auditor

 


Constantin
Cristian
Loctiitor

 


Constantin
Daniel Robert
consilier

 


Constantin
Carmen Cristina
Consilier

 


Constantinescu
Nicolae Cristian
Sef birou

 


Constantinescu
Ionel Adrian
ofițer

 


Corduneanu
Lica
Auditor

 


Coroiu
Liliana
Functionar public

 


Coscai
Stelian
Ofiter

 


Cosman
Bogdan Constantin
Cadru militar

 


Cosmescu
Daniela Mihaela
Sef compartiment

 


Cosofret
Constantin
Sef sectie

 


Cosofret
Constantin
Inginer sef

 


Cost
Anton
Referent

 


Costache
Florin
Sef birou

 


Costea
Viorel
Sef sectie

 


Costea
Răzvan Rareș
consilier juridic

 


Costeliu
Constantin
Sef sectie

 


Costeliu
Constantin
șef secție

 


Costin
Mihai Cristian
Sef birou

 


Costin
Mihai Cristian
șef birou

 


Cotiuga
Gheorghe
Sef compartiment

 


Cotorogea
Ion
Consilier

 


Covaci
Adrian
Ofiter

 


Craciun
Madalina Daniela
Sef birou

 


Cretu
Laurentiu
Sef structura

 


Cretu
Laurentiu
Sef structura de securitate

 


Crisan
Angela Nelica
Inspector de specialitate

 


Cristian
Gabriel
Comandant

 


Croitoru
Daniel
Comandant

 


Croitoru
Daniel
locțiitor

 


Croitoru
Liviu Ionut
Sef birou

 


Croitoru
Liviu
șef birou

 


Curelea
Aurora
consilier

 


Damian
Sile
Sef structura securitate

 


Danila
Ion Viorel
Director financiar

 


Dănilă
Mihai Florin
Sef birou

 


Dantis
Ion
Sef sectie

 


Dascalu
Monica
Sef cabinet

 


David
Gheorghe
șef compartiment

 


Deaconu
Decebal
Sef sectie

 


Deatcu
Vasile
Inginer sef

 


Dediu
Bebi
ofițer

 


Dediu
Costel
Sef serviciu

 


Deliman
Anton Adrian
Expert gr I

 


Demian
Mihai
Sef compartiment

 


Deteșan
Vasile
consilier

 


Diaconescu
Mihail Iulian
Sef compartiment

 


Diaconu
Bebe
Ofiter

 


Dicu
Corina
Consilier

 


Dihoiu
Ion
șef secție

 


Dilihei
Stefan
Sef sectie

 


Dinca
Elena
Referent

 


Dinita
Rodica
Contabil sef

 


Dinu
Vasile
Sef Studio Radio Tv

 


Dirinea
Dumitru Edward
Sef compartiment

 


Diță
Gheorghe
Sef centru

 


Dobre
Alexandru
Sef birou

 


Dobre
Cristina
Consilier

 


Dobrisan
Irina
Consilier juridic

 


Dobrovici
Valeriu
locțiitor șef direcție - trecere în rezervă

 


Dohan
Gheroghe Dorel
Ofiter

 


Donea
Claudiu
Ofiter

 


Donescu
Emilian
Sef compartiment

 


Donescu
Simona Cristina
Auditor

 


Donici
Liviu
Sef unitate

 


Dorca
Marian
șef cabinet

 


Dorobant
Adrian Ioan
Sef compartiment

 


Dorobanțu
Marius
ofițer

 


Dragan
Dorina Iuliana
Sef birou

 


Dragan
Anca
Consilier

 


Dragan
Gabi
Consilier

 


Draghici
Daniel
Sef birou

 


Draghici
Bogdan Ionut
Sef laborator

 


Dragomir
Luminita
Sef birou

 


Dragomir
Stefan
Consilier

 


Dragoste
Mihaela
Sef compartiment

 


Dragota
Jan
Auditor

 


Dragu
Aurel
Sef birou

 


Droc
Ionel
Sef sectie

 


Dudescu
Livia
șef structură de securitate - trecere în rezervă

 


Duica
Mirel
Auditor

 


Dulgheru
Otilia
șef birou

 


Dumineciouiu
Mariana
Referent

 


Dumitra
Alexandru
Sef birou

 


Dumitrache
Viorica
referent

 


Dumitrache
Aurelian
Sef centru

 


Dumitrache
Aurelian
șef birou

 


Dumitrache
Mariean Florin
Sef

 


Dumitrascu
George Catalin
Sef compartiment

 


Dumitrașcu
Virgil
auditor

 


Dumitrescu
Gheorghe
Sef birou

 


Dumitrescu
Laura Andreea
Consilie juridic

 


Dumitrescu
Constantin
Sef sectie

 


Dumitru
Cristian Gabriel
Sef cabinet

 


Dumitru
Mariana
Sef cabinet

 


Dumitru
Claudia Georgiana
Functionar public

 


Dumitru
Florin
Farmacist sef

 


Duta
George
Sef cabinet

 


Dutescu
Gabriela Sabina
Sef laborator

 


Dutu
Florentina
Auditor

 


Enache
Virgil
cadru militar

 


Ene
Roland Dorian
Ofiter

 


Ene
Vasile
cadru militar

 


Eremia
Adrian
Sef compartiment

 


Fagadau
Petrica
Referent

 


Fandolea
Ileana
consilier

 


Filip
Radu Cristian
ofițer

 


Filip
Marius Adrian
Sef santier

 


Filiuță
Petru
șef compartiment

 


Fiscuci
Gilera Paula
Consilier

 


Flaminzeanu
Silvia Ileana
Cadru militar

 


Florea
Stela
tehnician

 


Florea
Marin
Sef birou

 


Florea
Carol Sabin
Sef compartiment

 


Flostoiu
Sebastian
Sef compartiment

 


Flueraru
Adrian
Medic sef

 


Fodor
Daniel Vasile
Auditor

 


Fotia
Marian
Sef sectie

 


Frățilă
Tiberiu
Șef direcție

 


Fulga
Liviu
șef secție

 


Furdu
Iustinian
Sef laborator

 


Furnica
Gabriela
Cadru militar

 


Gafton
George
Director financiar-contabil

 


Gageanu
Cristian
Inginer sef

 


Gageanu
Cristian
Inginer sef

 


Gaina
Sorin Ioan
Contabil sef

 


Gal
Atilla
Sef compartiment

 


Gaman
Florentin
Sef cabinet

 


Gaman
Marius
Consilier

 


Gavrila
Mihail Andrei
Sef birou

 


Gavrilaș
Decebal Roald
șef laborator

 


Gavrilescu
Carmen Mariana
Expert

 


Geamănu
Marius
șef birou

 


Geamanu
Marius
Ofiter

 


Georgescu
Iulian
cadru militar

 


Ghenoiu
Gabriel
ofițer

 


Gheoghe
Ovidiu
Sef birou

 


Gheorghe
Sorin Dan
ofițer

 


Gheorghe
Ștefan
ofițer

 


Gheorghe
Danut
Sef sectie

 


Gheorghe
Ovidiu Florian
șef birou

 


Gheorghiescu
Eugeniu
Sef sectie

 


Gheorghita
Carmen
Referent

 


Gheorghiu
Nicolae
ofiter

 


Gherman
Ionel
Sef centru

 


Gherman
Ionel
șef centru

 


Ghimpeteanu
Radu Cosmin
Sef cabinet

 


Globasu
Constantin
Consilier juridic

 


Glogojeanu
Remus Relu
Sef cabinet

 


Gogan
Florin
Expert cls I

 


Gogescu
Florica
Consilier juridic

 


Goliciu
Elena
Functionar public

 


Goloiu
Gabriel
Sef birou

 


Gradinaru
Gheorghe Sorin
Sef birou

 


Grecu
Oana Daniela
Auditor

 


Greere
Vasile
Medic primar

 


Grigoras
Adriana
Sef birou

 


Grigoras
Adriana
Sef birou

 


Grigorici
Gheorghe
auditor

 


Grigorie
Ion
consilier

 


Grosu
Corina Olimpia
Sef cabinet

 


Gui
Radu Mircea Dumitru
Ofiter

 


Gurău
Săndel
șef secție

 


Gurau
Sandel
Sef sectie

 


Gurgu
Filip Ion
Loctiitor sef directie

 


Gușatu
Iuliana
Referent

 


Guță
Laurențiu
director administrativ

 


Herascu
Stefan
Consilier

 


Hertig
Florinel
Sef sectie

 


Herțig
Florinel
șef secție

 


Hidec
Aurora
Consilier juridic

 


Horjea
Esmeralda
Sef birou

 


Hristache
Vasile
Sef birou

 


Hristea
Rasvan
Loctiitor CDI

 


Iatan
Florin
Sef birou

 


Iftimie
Stefan
Director administrativ

 


Ilie
Mariana
Consilier principal

 


Ilie
Florentin Adrian
Consilie juridic

 


Ilie
Mirel
subofițer

 


Iliescu
Gigi Nicolae Dan
șef birou

 


Iliescu
Mihaela Cristina
Sef compartiment

 


Iliescu
Gigi Nicolae Dan
Sef birou

 


Ilina
Dănuț
șef birou

 


Ilinca
Lucian
Sef compartiment

 


Ionescu
Dorin
Sef compartiment

 


Ionescu
Carmen
Consilier

 


Ionescu
Ruxandra
Sef laborator

 


Ionescu
Sorina Cristina
consilier

 


Ionescu
Cristian
Auditor

 


Ionescu
Gheorghe
Consilier

 


Ionescu
Dragos
Sef sectie

 


Ionica
Gheorghe Gabriel
Sef sectie

 


Ionica
Gheorghe Gabriel
Sef sectie

 


Ionita
Florin
Sef compartiment

 


Ionita
Mariana
Sef sectie

 


Ionita
Renata Georgiana
Sef al personalului

 


Ioniță
Florin Gabriel
șef compartiment

 


Iordache
Bianca Daniela
Economist sef birou

 


Iordache
Gheorghe Cristian
Sef centru

 


Iordache
Mihai
Cadru militar

 


Ipate
Vali Adrian
Sef compartiment

 


Ipate
Vali Adrian
șef compartiment

 


Irimia
Ionel
șef birou

 


Irimia
Ionel
Sef birou

 


Isac
Laurentiu Eduard
Sef birou

 


Ittu
Cosmin
Sef birou

 


Ivan
Adrian
șef birou

 


Ivan
Sorin
Sef birou

 


Ivan
Adrian
Sef compartiment

 


Ivan
Grigorita
Subofiter de Stat Major

 


Ivascu
Dumitru
Sef sectie

 


Jelescu
Dumitru
Sef laborator

 


Jernoiu
Renata
Sef birou

 


Jianu
Lucian
Cadru militar

 


Jianu
Florin
Sef sectie

 


Jianu
Doina
Sef birou

 


Jipa
Florin Auraș
Șef secție

 


Jitaru
Emanuela
Sef sectie

 


Jitaru
Emanuela
Expert gr I

 


Josan
Cristina Elena
Expert gr I

 


Keresztes
Alexandru
director medical

 


Kicsi
Gabriel
Sef compartiment

 


Labis
Nicoleta
Consilier

 


Lăcraru
Mircea
șef personal

 


Lamba
Viorel
Sef compartiment

 


Lăudatu
Iulian
șef birou

 


Lazăr
Viorel
șef birou

 


Leta
Corina
Sef compartiment

 


Lira
Georgeta
Sef birou

 


Loghin
Gines Eduard
Sef laborator

 


Loica
Gabriela
Consilier

 


Luca
Elena Gabriela
Consilier

 


Luca
Constantin
Sef sectie

 


Lucan
Dragos Gheorghita
Sef serviciu

 


Lung
Flaviu Danut
Loctiitor sef directie

 


Lupu
Gabriel
Auditor

 


Lupu
Maria
Sef directie

 


Maciu
Florin
cadru militar

 


Macovei
Mihai
Loctiitor sef Directie audit intern

 


Macovei
Adrian
Sef cabinet

 


Macri
Marian
Director general

 


Magdu
Monica-Gabriela
Sef birou

 


Manaila
Nicolae Viorel
Inspector de specialitate

 


Mandita
Marcela
Functionar public

 


Mandru
Mircea Fabian
Sef birou

 


Manea
Nicolae
Sef birou

 


Manolache
Mihaela
Consilier

 


Manole
Vergil
Loctiitor sef sectie

 


Manoliu
Iulian
Sef cabinet medical

 


Marariu
Adrian Doru
Sef sector

 


Marcu
Radu Viorel
Auditor

 


Mare
Emil
Sef sectie

 


Margarit
Adrian
Sef personal

 


Marian
Anca
Consilier

 


Marinescu
Cicerone Vili
Auditor

 


Martin
Lenuta
Consilier

 


Martinescu
Pompiliu
Sef birou

 


Masala
Narcis Cristian
Sef cabinet

 


Matahala
Dumitru
Ofiter

 


Mateescu
Niculina
Referent

 


Mateescu
Georgeta
Referent

 


Matei
Toma Iulian
locțiitor

 


Matyas
Valerica
Functionar public

 


Medvichi
Eusebio Lucian
Sef compartiment

 


Melinte
Stefan
Sef compartiment

 


Mercuț
Dorin
șef secție

 


Mica
Radu
Sef birou

 


Miftode
Alina Cristina
referent

 


Mihai
Daniela Mihaela
Presedinte CCEMM

 


Mihai
Geta
Referent

 


Mihaita
Marina Gabriela
Sef sectie

 


Mihalache
Cornelia
Functionar public

 


Mihalache
Carmina
Consilier

 


Mihalache
Cristian Nelu
Sef birou

 


Mihalcea
Viorel Catalin
Ofiter

 


Milandru
Marius
Sef birou

 


Milea
Constantin
Sef birou

 


Milea
Mariana
Referent

 


Militaru
Adriana
șef birou

 


Minca
Dumitru
Sef compartiment

 


Minea
Mariana
Consilier juridic

 


Mînican
Ion
Consilier

 


Mircescu
Ilie Iulian
Ofiter

 


Mitea
Claudiu Lucian
Sef birou

 


Mitrea
Eugen
șef secție

 


Miulescu
Florentina
Ofiter

 


Moanta
Marian Ionut
Sef compartiment

 


Mocanu
Iancu
Medic

 


Mocanu
Gheorghe
Cadru militar

 


Mogoi
Marius Cristian
Sef birou

 


Mogosanu
Liviu
Ofiter

 


Mohora
Florentina
director financiar

 


Moisa
Gabriel Mihaita
Auditor

 


Moise
Stelian
Loctiitor sef directie

 


Moldovan
Amalia
Consilier

 


Moldovan
Daniela
Consilier

 


Moldovan
Ion Gigi
Sef birou

 


Moldoveanu
Silvia
Referent

 


Morariu
Gabriela
Consilie juridic

 


Morariu
Aurelian Corneliu
Sef compartiment

 


Moraru
Iliuta Octavian
Ofiter

 


Muntean
Elena
Referent

 


Munteanu
Tudor
Loctiitor

 


Munteanu
Doina
Functionar public

 


Munteanu
Vasile
șef secție

 


Muresan
Mihai Marius
Sef birou

 


Mureșan
Adrian
șef birou

 


Murgu
Vasile
Sef sectie

 


Murtezan
Vasile
Sef sectie

 


Musescu
Ciprian
Sef compartiment

 


Musuroia
Gabriel Mihail
Sef structura de securitate

 


Mutuliga
Ana
Referent

 


Nachiu
Florin
Sef al personalului

 


Nadolu
Renato Eduard
Șef birou

 


Naftanaila
Mali Florica
Sef cabinet

 


Nancu
Valentin
Sef compartiment

 


Nastase
Ionica
Referent

 


Nastase
Elena
Functionar public

 


Nastasia
Augustina
Consilier

 


Neacsu
Marius Aurelian
Sef birou

 


Neacsu
Radu Ioan
Sef compartiment

 


Neagu
Oreste
Sef birou

 


Neagu
Lizeta
Referent

 


Neagu
Victor
șef compartiment

 


Neagu
Cornel
Sef birou

 


Necula
Eugen
Sef cabinet

 


Negoita
Marius Cristian Vladucu
Auditor

 


Negoita
Ileana Nicoleta
Consilier

 


Negrea
Adina
Sef compartiment

 


Negrescu
Daniela Lavinia
Consilier

 


Neicusi
Ioan
Sef birou

 


Nica
Alexandru
ofițer

 


Nica
Cornel
Inginer

 


Nicoara
Ghita
Sef birou

 


Nicoară
George
Sef birou

 


Nicodin
Aurora
Sef cabinet

 


Nicolăescu
Daniel
șef compartiment

 


Nicu
Marian
Consilier juridic

 


Niculescu
Viorel Florian
Sef sectie

 


Nistor
Gheorghe
Sef directie

 


Nistor
Costica
Contabil sef

 


Nitu
Nicolae
Director administrativ

 


Nitu
Virginia
Consilier

 


Nitu
Doina
Referent

 


Nocivin
Daniel
Sef sectie

 


Nuta
Ion Vasile
Sef compartiment

 


Oanta
Florin Petre
Sef sectie

 


Olteanu
Marian
ofițer

 


Onea
Florian
Sef sectie

 


Opincaru
Bucur
Sef birou

 


Oprea
Maricica Cornelia
ofițer

 


Oprea
Dorin
ofițer

 


Oprean
Maria
Sef laborator

 


Orzan
Dorinel
ofițer

 


Orzan
Mariana
Contabil sef

 


Paltineanu
Mihail
Sef birou

 


Pana
Felicia
Sef compartiment

 


Pană
Dumitru
șef secție

 


Panait
Maria Alina
Sef compartiment

 


Panciu
Veronica
Consilier

 


Pandelache
Adrian
Sef birou

 


Pandrea
Elena Adina
Consilier

 


Pantazica
Lucian Alexandru
Auditor

 


Pantiru
Dan Constantin
Sef sectie

 


Papuc
Dumitru Marian
ofițer

 


Pârvulescu
Iulian
șef Corpul de control și inspecție - trecere în rezervă

 


Pasăre
Liviu
șef centru

 


Patrascu
Ana
Sef birou

 


Patru
Pieleanu Marian
Sef birou

 


Peiu
Mircea Costel
ofițer

 


Petcu
Stefan Felix
Consilier juridic

 


Petrache
Gabriel Iulian
Sef birou

 


Petre
Sevastian
Sef sectie

 


Petrea
Silviu
Sef compartiment

 


Peună
Dorina
Sef sector

 


Pindic
Aurelian
Auditor

 


Pinte
Florina
Sef laborator

 


Pirneci
Robert Nicolae
Sef birou

 


Piros
Constantin
Auditor

 


Piturlea
Marius
Sef birou

 


Placinta
Rares
Sef birou

 


Platon
Cornelia
Consilier

 


Plopan
Petrica Liviu
Sef compartiment

 


Podaru
Doriana
Sef birou

 


Poenaru
Silvia
Consilier

 


Poll
Sergiu
Sef cabinet

 


Pop
Marius Iulian
Ofiter

 


Pop
Dana Olga
Referent

 


Popa
Ovidiu Romeo
Sef structura securitate

 


Popa
Traian Daniel
Sef birou

 


Popa
Raluca
Referent

 


Popescu
Marian
Sef birou

 


Popescu
Mircea
Consilier

 


Popescu
Marius Leonard
Sef birou

 


Popescu
Dragos Marian
Sef sectie

 


Popescu
Mihaela Florica
Sef sectie

 


Popescu
Decebal
Medic sef

 


Popescu
Marian
șef birou

 


Popescu
Adela Loredana
consilier

 


Popescu
Valentin
Sef birou

 


Popescu
Constantin Cristian
Comandant

 


Popescu
Elena
Sef compartiment

 


Popescu
Constantin
Inginer sef

 


Popescu
Horia
șef birou

 


Popescu
Daniel Marian
ofițer

 


Popovici
Silvia
Consilier

 


Preda
Alin Mihai
Sef birou

 


Preda
Maria
șef LMP

 


Preda
Eugen
comandant

 


Preda
Marian
Sef birou

 


Predoi
Dumitru
șef birou

 


Predoiu
Marius Gheorghe
Expert gr I

 


Preotesoiu
Pompiliu
șef birou

 


Pricope
Catalin Gabriel
Sef sectie

 


Pricopi
Sebastian Gicuta
Sef compartiment

 


Pridie
Bogdan Atanasie
Sef sectie

 


Pruteanu
Sorin
șef laborator

 


Punga
Adrian
Sef compartiment

 


Pupăzan
Vasile
șef secție - trecere în rezervă

 


Rădeanu
Adrian
șef structură

 


Radeanu
Dorian
Sef birou

 


Radi
Iolanda
Functionar public

 


Radi
Eduard
Sef sectie

 


Radu
Maricica
Contabil sef

 


Radu
Maricica
contabil șef

 


Radu
Sultanescu Elena Cornelia
Sef cabinet

 


Raiciu
Geta
Inspector

 


Raicu
Stelian
Sef birou

 


Raifura
Valerica
Consilier

 


Raileanu
Lucia
Consilier

 


Rapotan
Ionel
Sef laborator

 


Rascanu
Razvan
Sef compartiment

 


Raspopa
Marian Claudiu
Sef laborator

 


Rebegea
Timotel
șef birou

 


Rebegea
Timotel
Sef birou

 


Rîndașu
Costică
Cadru militar

 


Robescu
Florea
medic

 


Rosan
Ioan Marcu
Ofiter

 


Rosu
Neculai
Sef sectie

 


Rosu
Adrian Gabriel
Consilier juridic

 


Rotaru
Florin Petre
Sef tructura de securitate

 


Rotaru
cecilia Olivia
consilier

 


Rotaru
Adriana
Consilier

 


Roșu
Valeriu
Consilier juridic

 


Ruiu
Cristinel Nicusor
Auditor

 


Rusovici
Bogdan
Consilier

 


Rusu
Gabriel
Sef birou

 


Rusu
Marian
șef birou

 


Rusu
Gabriel
Sef birou

 


Rusu
Florian
Sef centru

 


Rusu
Florian
Sef centru

 


Sabau
Elena
Sef birou

 


Salomiu
Maria
Sef birou

 


Sam
Ion
ofițer - trecere în rezervă

 


Samoschi
Roxana
Consilier juridic

 


Săndulescu
Victor
asistent șef

 


Sarceniuc
Stefan Octavian
Sef birou

 


Sârghe
Ciobanu Dănuț
șef structură

 


Sarghe
Ciobanu
Sef structura de securitate

 


Sava
Simona Monica
Director financiar

 


Savonia
Maria
Consilier

 


Schiopu
Adrian
Sef structura de securitate

 


Schiopu
Adrian
Sef structura de securitate

 


Scîntei
Răducu
Cadru militar

 


Scurtu
Floare
expert

 


Serban
Lucian
Sef compartiment

 


Serban
Maria
Consilier

 


Serbanescu
Florin
Sef birou

 


Serbanescu
Florin
Expert gr I

 


Serbanescu
Ludmila
Sef farmacie

 


Sfetcu
Vali
Referent

 


Sfrent
Daniel
Sef birou

 


Sicoe
Silviu
Inginer sef

 


Sicoe
Silviu
șef secție

 


Silea
Marin
ofițer

 


Silitra
Elena
Functionar public

 


Sima
Emil
șef direcție

 


Sima
Teodora
Consilier

 


Sima
Emil
șef direcție - trecere în rezervă

 


Simion
Nicolae Marius
Sef compartiment

 


Simula
Eugen Marius
Ofiter

 


Sîrbu
Veronica
Functionar public

 


Sirbu
Stefan
Sef birou

 


Sîrbu
Gabriela Elena
Sef serviciu

 


Socarici
Corneliu
Auditor

 


Spătăcean
Florin Ioan
ofițer

 


Spătaru
Simona
consilier

 


Spînu
Constantin
Purtator de cuvant al MApN

 


Stan
Adrian Georgel
Loctiitor

 


Stanca
Elena Anisoara
Consilier

 


Stanciu
Ion Alin
Sef structura securitate

 


Stanciu
Ascanio Dacius
Contabil sef

 


Stanciu
Andrei Florin
Sef unitate

 


Stanciu
Andrei Florin
Inginer sef

 


Stanciu
Ascanio
contabil șef

 


Stănculescu
George
șef birou

 


Stanculescu
George
Sef birou

 


Stănculete
Traian
șef secție

 


Stanica
Alexandrina
Referent

 


Stănișteanu
Marian
șef secție

 


Stefan
Sabin Daniel
Sef cabinet

 


Stefan
Constanta
Referent

 


Stefan
Gabriela
Sef cabinet

 


Stefan
Eduard
Ofiter

 


Stefanescu
Dragos
Sef cabinet

 


Stefanescu
Cristina
Sef cabinet

 


Stefani
Constantin
Sef birou

 


Sterian
Victorita Daniela
Sef birou

 


Sterian
Victorița Daniela
șef compartiment

 


Stirbat
Adrian
Sef LMP

 


Stoian
Cornel
Auditor

 


Stoian
Gabriela Maria
Sef birou

 


Stoianof
Margareta
Sef birou

 


Stoica
Florin
Sef birou

 


Stoica
Florin
șef birou

 


Stoican
Camelia
Referent

 


Strichea
Vasilica
F.P.

 


Stroe
Ioana
asistent șef

 


Strujac
Marius Nicolae
Cadru militar

 


Suiugan
Cornel Ion
Ofiter

 


Tambură
Victor
șef cabinet

 


Tănasă
Elena Laura
funcționar public

 


Tănasă
Ion
șef birou

 


Tanasa
Marioara Paulina
Referent

 


Tanasa
Ion
Sef birou

 


Tanasă
Marius
șef compartiment

 


Tanase
Florin
Contabil sef

 


Tanase
Adriana
Functionar public

 


Tanasie
Traian Mircea
Sef birou

 


Tănasie
Traian Mircea
șef birou

 


Telembeci
Doru
Sef compartiment

 


Telinoiu
Ionut Madalin
Consilier

 


Teodor
Emilia
Referent

 


Ticu
Claudiu
Functionar public

 


Tifiniuc
Loredana
șef birou

 


Timofte
Vasile
Sef compartiment

 


Timofte
Ioana
Consilier

 


Tiperciuc
Nicu
șef secție

 


Tiperciuc
Nicu
Sef sectie

 


Tivdă
Maria
Referent

 


Tofan
Eduard
Comandant

 


Toma
Claudiu Vicentiu
Cadru militar

 


Toma
Gheorghe
Sef birou

 


Tomescu
Aurel
Sef birou

 


Tomoiala
Marius Gabriel
Auditor

 


Tomoiala
Alina
Auditor

 


Totolici
Gabriel
Sef sectie

 


Trana
Aurel
Sef CPU

 


Trandafir
Doina Elena
Sef laborator

 


Trica
Dorina
Referent

 


Trifan
Viorel
Sef sectie

 


Trifu
Marius
Sef sectie

 


Trifu
Marius
șef secție

 


Trofin
Constantin
Auditor

 


Tudorache
Adriana Cristina
Sef contabil

 


Tudorache
Adriana Cristina
șef contabil

 


Tudorie
Stănică
contabil șef

 


Tudoroiu
Gheorghe Eusebio
Sef birou

 


Tudose
Georgian
director general

 


Tudosie
Irina Emilia
consilier juridic

 


Tusa
Alexandru Radu
Ofiter

 


Tutunaru
Mihai
consilier

 


Tutunaru
Florin Cătălin
ofițer

 


Udrea
Felician
Consilier

 


Udriste
Alin Gabriel
Sef birou

 


Udriste
Daniela
Expert gr I

 


Udriște
Alin Gabriel
șef birou

 


Udroiu
George
Sef birou

 


Udroiu
Mariana
Consilier

 


Ularu
Viorel
Auditor

 


Ungureanu
Danut
Sef birou

 


Ungureanu
Ion
comandant

 


Ungureanu
Ionel Danut
Sef birou

 


Ungureanu
Dănuț
șef birou

 


Uruiocea
Misu
Sef birou

 


Uruiocea
Mișu
șef birou

 


Vaduva
Ilie
Sef birou

 


Varna
Mircea
Sef compartiment

 


Varna
Mircea Cristian
șef compartiment

 


Varona
Alexandr
Sef birou

 


Varzari
Sorin Adrian
Sef sectie

 


Vasile
Valentin
Sef sectie

 


Vasile
Ion
Sef sectie

 


Vasile
Florin
Consilier juridic

 


Vasilescu
Dorin
Sef sectie

 


Vasilescu
Sorin Mircea
Expert gr I

 


Vasilescu
Dorin
Sef birou

 


Vasiliu
Cristian Vladimir
Sef centru

 


Vasiliu
Cristian Vladimir
inginer șef

 


Velea
Mirel Cristina
Sef birou

 


Velichi
Antoaneta
Sef birou

 


Vinte
Tiberiu Laurentiu
Sef ambulatoriu de specialitate

 


Visan
Valerica
Contabil sef

 


Viziru
Nicoleta
Referent

 


Vișan
Marius Mihail
șef compartiment

 


Vițăluș
Atena
ofițer

 


Vlad
Robert Dragos
Sef laborator

 


Vlad
Anca Eugenia
Functionar public

 


Vlad
Simona
Consilier

 


Vlad
Gheorghe
Director

 


Vlădaia
Iovan
șef secție

 


Vladescu
Cornel
Sef birou

 


Voica
Artur Cristian
Ofiter

 


Voicescu
Marcel
Sef serviciu

 


Voicu
Georgia Gabriela
director

 


Voicu
Rodica
Functionar public

 


Vreme
Eusebiu
Ofiter

 


Zaharia
Constantin
șef birou

 


Zahiu
Bogdan
șef personal

 


Zamfir
Anca
Consilier

 


Zamfiroiu
Florin Valentin
Auditor

 


Zanfir
Constantin
Loctiitor sef directie

 


Zanfir
Anita
Sef birou

 


Zara
Claudiu Romeo
Sef sectie

 


Șerban
Floarea
ofițer

 


Șerban
Marius
șef birou

 


Ștefan
Eduard
șef compartiment

 


Ștreangă
Narcis Costel
șef secție

 


Șușu
Adrian Marius
Sef serviciu

 


Șușu
Nicoleta
șef secție