Conducerea Ministerului Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 

Dobrițoiu
Corneliu
ministrul Apărării Naționale

 

Tătaru
Dan
Secretar de stat pentru relația cu Parlamentul, informare publică și creșterea calității vieții personalului

 

Tătaru
Dan
Secretar de stat pentru relația cu Parlamentul, informare publică și creșterea calității vieții personalului

 


Structurile din Ministerul Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 


Constantin
Cristian
cadru militar

 


Abuligesei
Mihail Ovidiu
șef birou

 


Adochiței
Constantin
comandant

 


Adochiței
Violeta
șef laborator

 


Ailioaei
Claudiu Emilian
ofițer

 


Alexandrescu
Margareta
șef birou

 


Alexandru
Bogdan
șef birou

 


Alexandru
Adrian Aurelian
șef serviciu

 


Alexandru
Dragoș Flaviu
șef birou

 


Almasan
Petru
Sef structura

 


Amariei
Grigore
șef birou

 


Amitroaie
Constantin
șef birou

 


Andrei
Maria Irina
șef birou

 


Anghel
Mirela
șef cabinet

 


Anghel
Daniel
șef birou

 


Anghelescu
Nicolae
Sef directie

 


Anghelescu
Dela
FP

 


Anicescu
Mircea
Sef sectie

 


Apafaian
Daniela
șef laborator

 


Apostol
Dănuț
contabil șef

 


Apostu
Cristian Marius
șef secție

 


Ardelean
Cosmin
șef compartiment

 


Ardelean
Oana
șef compartiment

 


Avădanei
Virgil
auditor

 


Avram
Mihail Gabriel
medic

 


Badalan
Emil
șef structură securitate

 


Bădărău
Paula Liliana
contabil șef

 


Bădărău
Geanina
șef birou

 


Badea
Cristian
șef secție

 


Badea
Costin
șef structură de securitate

 


Bădiță
Mihail
contabil șef

 


Bădoi
Valentin Constantin
ofițer

 


Bălăceanu
Virgil
consilier

 


Balașa
Maria
medic

 


Bălașa
Paul
locțiitor

 


Baloșin
Victor Mircea
șef secție

 


Băluță
Adrian
ofițer

 


Bara
Aurelian
șef structura

 


Baranga
Geta
expert

 


Barb
Ioan Vasile
comandant

 


Barbu
Horatiu Catalin
Sef serviciu

 


Bărbulescu
Nicolae
medic

 


Barna
Ciprian
șef compartiment

 


Bas
Răzvan
consilier juridic

 


Bâzdoacă
Marin
șef secție

 


Bejinariu
Florin
Sef birou

 


Belcineanu
Daniela
farmacist șef

 


Belciuganu
Maricica
șef birou

 


Belu
Dumitru Dănuț
auditor

 


Berbecar
Simona
șef secție

 


Berechet
Mircea
sef birou

 


Bîlbîie
Răduț Marian
Sef DIRP

 


Birla
Nelu
Sef cabinet

 


Bîrzescu
Tiberius Adrian
șef birou

 


Bîtiu
Răzvan Claudiu
șef personal

 


Boar
marius
șef cabinet

 


Bobe
Stefan
Sef centru

 


Bogdan
Oprea Vasile
șef compartiment

 


Bogdan
Mugurel
Sef centru

 


Boghițoiu
Cezar Iulian
medic

 


Boiangiu
Ștefan
auditor

 


Boicu
Adrian
șef ambulatoriu

 


Boja
Georgeta
Referent grad profesional superior

 


Bolca
Aurel
șef laborator

 


Bolohan
Filip Romi
șef laborator

 


Bostangica
Paula Gabriela
FP

 


Brănișteanu
Roxana
consilier

 


Bratu
Maria Cristina
șef laborator

 


Brebeanu
Constantin
ofițer

 


Broșteanu
Cristian George
locțiitor

 


Bucur
Manuel
șef cabinet

 


Budulan
Mariana Claudia
șef compartiment

 


Bughirică
Daniel
șef birou

 


Bulmez
Viorel Constantin
ofițer

 


Burca
Nicolae
șef serviciu

 


Burghelea
Florin
ofițer

 


Burlacu
Ovidiu Paul
șef secție

 


Burnei
Mausela Costinela
șef compartiment

 


Butnariu
Florin
Sef birou

 


Butnariuc
Adrian-Cristinel
Sef compartiment

 


Butoi
Ion
șef birou

 


Buzașu
Bogdan
șef birou

 


Buzea
Marius Cristian
Sef birou

 


Buzea
Liliana
șef birou

 


Bușe
Bogdan
șef cabinet medical

 


Calancea
Tania Mirela
auditor

 


Călin
Dan Cristian
auditor

 


Calotă
Ramona
consilier juridic

 


Calotă
Florea Maricel
șef secție

 


Camciuc
Ioan
director administrativ

 


Capanu
Ilie
șef laborator

 


Căpraru
Iolanda Carmen
șef birou

 


Carasol
Maria
referent

 


Carbulea
Mihai
Sef sectie

 


Cazacu
Florin
șef compartiment

 


Chelcea
Daniel
șef compartiment

 


Chirigiu
Sorin
Sef sectie

 


Chirita
Aida
Consilier grad profesional

 


Chițu
Adrian Ștefan
ofițer

 


Ciobanu
Liliana
funcționar public

 


Cioca
Cătălin
șef birou

 


Ciocîntă
Gabriel
șef birou

 


Cipu
Anton Radu
șef birou

 


Cîrlan
Mihai
șef centru

 


Cîrmaci
Narcis
ofițer

 


Cismaru
Ștefania
șef birou

 


Ciulin
Ștefan Felix
ofițer

 


Ciulinaru
Iulian Bujorel
șef birou

 


Ciupitu
Gabriel
Sef birou

 


Cocos
Laura
Consilier

 


Coculescu
Bogdan Ioan
șef laborator

 


Cojocaru
Dumitru
șef secție

 


Colea
Carmen Horațiu
șef secție

 


Coman
Raluca Carmen
director medical

 


Comărnescu
Mirela Mariana
auditor

 


Conea
Sorinel
șef birou

 


Constantin
Marius Mirel
ofițer

 


Constantin
Floarea
auditor

 


Constantin
Constantin
auditor

 


Constantin
Daniel Robert
șef birou

 


Constantin
Carmen
FP

 


Constantinescu
Ionel Adrian
ofițer

 


Constantinescu
Nicolae Cristian
șef laborator

 


Corbean
Cristian Adrian
ofițer

 


Cordon
Emil
locțiitor al directorului

 


Corduneanu
Lica
auditor

 


Coscai
Stelian
auditor

 


Cosman
Bogdan Constantin
șef secție

 


Cosmescu
Mihaela Daniela
șef compartiment

 


Cost
Anton
referent

 


Costache
Florin
Sef birou

 


Costache
Florin
șef birou

 


Costea
Niculae Viorel
Sef sectie

 


Costeliu
Constantin
șef secție

 


Costin
Mihai
șef secție

 


Cotiugă
Gheorghe
șef birou

 


Covaci
Felicia
șef birou

 


Covaci
Adrian
șef secție

 


Coșofreț
Constantin
locțiitor șef centru

 


Craiu
Stefan
ofiter

 


Crizbășeanu
Gheorghe Ciprian
director administrativ

 


Crișan
Angela Nelica
inspector de specialitate

 


Croitoru
Daniel
șef unitate

 


Croitoru
Liviu
șef birou

 


Cucea
Relu
șef cabinet oftalmologic

 


Curelea
Aurora
consilier

 


Damian
Sile
șef structura

 


Danciu
Dorian Georgel
ofițer

 


Danielescu
Dorina
Consilier

 


Dănilă
Ion Viorel
director financiar

 


Danila
Mihai
Sef birou

 


Dantiș
Ion
șef secție

 


Dascălu
Monica
șef cabinet

 


David
Gheorghe
șef secție

 


Deaconu
Decebal
șef secție

 


Deatcu
Vasile
locțiitor șef unitate

 


Dediu
Costel
Sef serviciu

 


Dediu
Bebi
consilier juridic

 


Deliman
Adrian
șef birou

 


Demian
Mihai
șef compartiment

 


Deteșan
Vasile
consilier

 


Diaconescu
Mihai
Sef birou

 


Diaconu
Gheorghe
șef cursuri

 


Diaconu
Ion Bebe
ofițer

 


Dicu
Corina
consilier

 


Dihoiu
Ion
șef secție

 


Dilhei
Ștefan
șef secție

 


Diniță
Rodica
contabil șef

 


Dinu
Corina
Sef birou

 


Dirinea
Edward
șef compartiment

 


Dita
Gheorghe
Sef centru

 


Dobre
Sorin
ofițer

 


Dobre
Alexandru
Sef birou

 


Dobrișan
Ana Irina
consilier juridic

 


Dohan
Gheorghe Dorel
ofițer

 


Doina
Munteanu
FP

 


Donea
Claudiu
ofițer

 


Donescu
Emilian
șef compartiment

 


Donescu
Simona Cristina
auditor

 


Dorobanț
Adrian Ioan
șef compartiment

 


Dorobanțu
Marius
șef birou

 


Drăgan
Dorina Iuliana
șef secție

 


Drăghici
Daniel
șef birou

 


Drăghici
Bogdan Ionuț
șef laborator

 


Dragomir
Luminița
șef birou

 


Dragoste
Mihaela
șef compartiment

 


Dragotă
Jan
auditor

 


Dragoș
Cuzino
comandant

 


Dragu
Aurel
Sef sectie

 


Droc
Ionel
șef secție

 


Drugău
Constantin Cristian
ofițer

 


Drugău
Valentin Marian
comandant companie

 


Duică
Mirel
auditor

 


Dulgheru
Diana Otilia
șef birou

 


Dumbrava
Florentina
Referent grad profesional superior

 


Dumitra
Alexandru
Sef birou

 


Dumitrache
Dan
ofițer

 


Dumitrache
Viorica
funcționar public

 


Dumitrache
Mariean Florin
șef secție

 


Dumitrache
Aurelian
șef unitate

 


Dumitrache
Ionuț
șef atelier

 


Dumitrescu
Constantin
șef secție

 


Dumitrescu
Laura
Consilier juridic

 


Dumitru
Florin
farmacist șef

 


Dumitru
Andreea
Consilier

 


Dumitru
Cristian Gabriel
șef cabinet

 


Dumitru
Mariana
șef cabinet

 


Duță
George
medic

 


Duță
Florentina
auditor

 


Duțescu
Gabriela Sabina
șef laborator

 


Enache
Virginia
șef birou

 


Enache
Virgil
cadru militar

 


Ene
Iulian
farmacist șef

 


Ene
Mihai Alexandru
Sef birou

 


Ene
Roland
Consilier juridic

 


Ene
Vasile
cadru militar

 


Epure
Ion
consilier

 


Eremia
Adrian
Sef compartiment

 


Făgădău
Petrica
referent

 


Fandolea
Ileana
consilier

 


Feodor
Marian
ofițer

 


Feticu
Marian Cristian
șef compartiment

 


Filip
Radu Cristian
ofițer

 


Filip
Marius Adrian
locțiitor

 


Filiuta
Petru
Sef compartiment

 


Fiscuci
Gilera Paula
șef secție

 


Florea
Carol
Sef compartiment

 


Florea
Marin
șef structura

 


Florea
Marin
director administrativ

 


Florea
Stela
șef formațiune

 


Floștoiu
Sebastian
șef compartiment

 


Flueraru
Adrian Mihail
șef compartiment

 


Fodac
Mihaela
consilier

 


Fotia
Marian
șef secție

 


Frățilă
Tiberiu
Sef DIRP

 


Fulga
Liviu
șef secție

 


Furdu
Iustinian
șef laborator

 


Furnică
Gabriela
șef secție

 


Gabriel
Cristian
comandant

 


Gacea
Andrei
șef cabinet

 


Gafton
George
director financiar contabil

 


Găgeanu
Cristian
locțiitor șef unitate

 


Găină
Sorin Ioan
contabil șef

 


Gal
Atilla
șef compartiment

 


Gal
Ciprian Petru
șef secție

 


Găman
Marius
consilier

 


Găman
Vasile Florentin
șef medicină dentară

 


Gavrila
Mihai Andrei
Sef birou

 


Gavrilaș
Decebal Roald
șef laborator

 


Gavrilescu
Carmen
FP

 


Geamănu
Marius
șef birou

 


Ghenoiu
Gabriel
cadru militar

 


Gheorghe
Ștefan
ofițer

 


Gheorghe
Laurențiu Cristian
ofițer

 


Gheorghe
Danut
Sef sectie

 


Gheorghe
Ovidiu
șef birou

 


Gheorghiu
Nicolae
șef birou

 


Gheorghiu
Iulian
cadru militar

 


Gherghina
Vasile
șef compartiment

 


Gherghinescu
Eugeniu
șef secție

 


Gherman
Ionel
șef centru

 


Ghimpețeanu
Radu Cosmin
șef cabinet

 


Ghimpu
Liviu
șef secție

 


Ghinea
Ulise
șef personal

 


Ghițescu
Vicențiu Teodor
instructor superior

 


Glogojeanu
Remus Relu
șef cabinet

 


Gogan
Florin
FP

 


Gogogescu
Florica
consilier

 


Gogoncea
Corneliu
sef birou

 


Gogot
Alexandru
director administrativ

 


Goloiu
Gabriel
șef birou

 


Gradinaru
Gheorghe Sorin
Sef birou

 


Grecu
Oana Daniela
auditor

 


Greere
Vasile
medic

 


Grigoraș
Adriana
șef birou

 


Grigorie
Ion
consilier juridic

 


Grosu
Marius Toma
șef birou

 


Grosu
Corina Olimpia
șef cabinet

 


Grosu
Mihai Cătălin
ofițer

 


Gui
Radu Mircea Dumitru
ofițer

 


Guliman
Silvia
Sef Laborator

 


Gurău
Săndel
șef secție

 


Gusatu
Iuliana
FP

 


Hăpău
Marian
comandant

 


Herăscu
Ștefan
consilier

 


Hertzog
Radu Gabriel
șef secție

 


Herțig
Florinel
șef secție

 


Hidec
Aurora
Consilier juridic

 


Hila
Gabriel Remus Nicolae
șef comaprtiment

 


Hociotă
Irina Maria
șef cabinet ORL

 


Horhotă
Luminița
șef birou

 


Horjea
Esmeralda
șef birou

 


Hristache
Vasile
Sef birou

 


Hristea
Răsvan
locțiitor

 


Iacob
Adriana Luminița
director adjunct

 


Iacobut
Cristina
Sef sectie

 


Iatan
Florin
șef birou

 


Ilie
Mariana
FP

 


Ilie
Mirel
subofițer

 


Iliescu
Cristina Mihaela
Sef compartiment

 


Iliescu
Gigi Dan Nicolae
șef birou

 


Ilina
Dănuț
șef birou

 


Ilinca
Lucian
șef compartiment

 


Ilusco
Giuseppina
ofițer

 


Incicaș
Teodor
șef direcție

 


Ionescu
Dragos
Sef sectie

 


Ionescu
Gheorghe
Consilier

 


Ionescu
Carmen Dolores
referent

 


Ionescu
Dorin
economist

 


Ionescu
Ruxandra
șef laborator

 


Ionescu
Carmen
Consilier juridic

 


Ionescu
Cristian
cadru militar

 


Ionescu
Cătălin
medic

 


Ionescu
Sorina Cristina
funcționar public

 


Ionică
Gabriel
șef secție

 


Ioniță
Renata Georgiana
șef personal

 


Iordache
Mihai
Sef compartiment

 


Iordache
Gheorghe Cristian
șef centru

 


Ipate
Vali Adrian
șef compartiment

 


Irimia
Ionel
șef secție

 


Isac
Laurențiu
șef birou

 


Istrate
Amalia Loredana
consilier

 


Isuf
Gabriel Cristian
șef personal

 


Ittu
Cosmin
șef birou

 


Ivan
Grigorița
subofițer

 


Ivan
Didi
șef compartiment

 


Ivan
Adrian
șef birou

 


Ivan
Sorin
șef birou

 


Ivan
Adrian
șef compartiment

 


Ivascu
Dumitru
șef secție

 


Jernoiu
Renata Lavinia
șef birou

 


Jianu
Florin
șef secție

 


Jianu
Doina
Sef birou

 


Jianu
Lucian
Sef compartiment

 


Jipa
Florin
Sef sectie

 


Joița
Ovidiu Emilian
șef al logisticii

 


Josan
Cristina
șef birou

 


Keresztes
Alexandru
locțiitor

 


Kicsi
Gabriel
șef birou

 


Lăcraru
Mircea
șef personal

 


Lamba
Viorel
ofițer

 


Lazăr
Viorel
șef birou

 


Lazaroiu
Horatiu Daniel
Sef compartiment

 


Loghin
Gines Eduard
șef laborator

 


Loica
Gabriela
consilier

 


Luca
Constantin
locțiitor

 


Luca
Elena Gabriela
consilier

 


Lucan
Dragoș Gheorghiță
director adjunct

 


Lung
Flaviu Dănuț
locțiitor

 


Lung
Elena
șef laborator

 


Lupu
Maria
șef direcție

 


Lupu
Gabriel
auditor

 


Macau
Carmen Ileana
Sef serviciu

 


Macovei
Adrian
șef laborator

 


Macovei
Mihai
locțiitor

 


Macri
Marian
director general

 


Magdu
Monica Gabriela
șef birou

 


Manaila
Viorel
auditor

 


Manea
Nicolae
șef birou

 


Manolache
Mihaela
consilier

 


Manole
Vergil
Sef birou

 


Manoli
Margareta
șef birou

 


Manoliu
Iulian
șef cabinet

 


Marariu
Adrian Doru
șef sector

 


Marcu
Radu Viorel
șef birou

 


Mare
Emil
șef secție

 


Mărgineanu
Marioara
funcționar public

 


Marian
Anca Eleonora
consilier juridic

 


Marinescu
Cicerone Vili
șef compartiment

 


Martinescu
Pompiliu
șef birou

 


Matahală
Dumitru
ofițer

 


Mateescu
Niculina
consilier

 


Matei
Toma Iulian
locțiitor

 


Matyas
Valerica
FP

 


Maxim
Mădălina Gabriela
comandant

 


Medvichi
Eusebio Lucian
șef compartiment

 


Meleacă
Mirel Laurențiu
ofițer

 


Melinte
Ștefan
șef compartiment

 


Mercut
Dorin
șef secție

 


Mica
Radu
șef birou

 


Miftode
Alina Cristina
referent

 


Mihai
Alexandra
director financiar

 


Mihai
Daniel
medic

 


Mihai
Daniela Mihaela
Sef compartiment

 


Mihai
Lenuța
referent

 


Mihailescu
Silvia
Sef birou

 


Mihalache
Viorica Carmina
consilier

 


Mihalcea
Viorel Catalin
Sef sectie

 


Milandru
Marius
șef birou

 


Milea
Constantin
șef birou

 


Milea
Gheorghe
sef comaprtiment

 


Militaru
Adriana
șef birou

 


Mincă
Dumitru
șef compartiment

 


Mindru
Mircea Fabian
Sef birou

 


Minea
Mariana
Consilier juridic

 


Minican
Ion
Consilier juridic

 


Mircioiu
Constantin
șef laborator

 


Mitea
Claudiu Lucian
șef birou achiziții

 


Mitrea
Eugen
șef secție

 


Miulescu
Florentina
ofițer

 


Moanță
Ionuț
șef compartiment

 


Mocanu
Gheorghe
Sef sectie

 


Mocanu
Iancu
medic

 


Moga
Doru Florian Cornel
șef secție

 


Mogoi
Marius
șef birou

 


Mohora
Florentina
director financiar contabil

 


Moise
Stelian
Loctiitor sef directie

 


Moldovan
Daniela
consilier

 


Moldovan
Florin
șeful logisticii

 


Morariu
Gabriela
Consilier juridic

 


Moraru
Iliuță Octavian
șef compartiment

 


Moraru
Aurelian Corneliu
Sef compartiment

 


Muntean
Elena
consilier

 


Munteanu
Alice Elena
șef laborator

 


Munteanu
Vasile
șef secție

 


Muresan
Mihai Marius
Sef directie

 


Mureșan
Adrian
șef birou

 


Murgu
Vasile
medic

 


Murtezan
Ahmed Vasile
șef secție

 


Mușescu
Ciprian
șef compartiment

 


Mușuroaia
Gabriel Mihail
șef strucutră

 


Nachiu
Florin
șef birou

 


Nadolu
Eduard
Sef sectie

 


Naftalină
Mali Florica
șef cabinet

 


Nancu
Valentin
șef compartiment

 


Nastasia
Augustina
consilier

 


Neacșu
Marius Aurelian
șef birou

 


Neacșu
Radu Ioan
șef compartiment

 


Neagoe
Gheorghe
șef ambulatoriu

 


Neagu
Lizeta
consilier

 


Neagu
Victor
șef compartiment

 


Neagu
Cornel
șef birou

 


Necula
Eugen
șef cabinet

 


Necula
Marius
ofițer

 


Necșulescu
Marius
șef laborator

 


Nedelea
Daniela
medic

 


Negoiță
Marius Cristian Vlăduțu
auditor

 


Negoiță
Ileana Nicoleta
consilier juridic

 


Negrea
Adina
Sef compartiment

 


Negrea
Luminița Camelia
șef birou

 


Negrescu
Daniela Lavinia
consilier juridic

 


Neguțescu
Monica Ioana
consilier

 


Neicuși
Ioan
șef birou

 


Nica
Cornel
șef birou

 


Nica
Alexandru
ofițer

 


Nicoară
Ghiță
șef birou

 


Nicodin
Aurora
șef cabinet

 


Nicolăescu
Daniel
șef compartiment

 


Nicu
Marian
Sef centru

 


Nistor
Gheorghe
șef direcție

 


Nistor
Gheorghe
Sef directie

 


Nistor
Costică
contabil șef

 


Nistor
Călin
șef compartiment

 


Nitu
Virginia
Consilier grad profesional

 


Niță
Constantin
șef birou

 


Nițu
Doina
referent

 


Nițu
Nicolae
șef servicu administrativ

 


Nuță
Ion Vasile
șef birou

 


Oancea
Anca
șef cabinet

 


Oanță
Florin Petre
șef secție

 


Olteanu
Marian
ofițer

 


Onea
Florian
șef secție

 


Opincaru
Bucur
șef birou

 


Oprea
Maricica Cornelia
ofițer

 


Oprea
Dorin
ofițer

 


Oprean
Maria Carmen
medic

 


Ordeanu
Viorel
șef laborator

 


Orzan
Mariana
contabil șef

 


Orzan
Dorinel
ofițer

 


Paltineanu
Mihail
șef birou

 


Pană
Viorel Adrian
șef birou

 


Pană
Dumitru
șef secție

 


Pană
Felicia
șef compartiment

 


Panait
Maria Alina
consilier juridic

 


Panciu
Veronica
consilier

 


Pandelache
Adrian Valentin
șef birou

 


Pandrea
Elena Adina
consilier

 


Pantazică
Lucian Alexandru
auditor

 


Panțîru
Dan
șef secție

 


Papuc
Dumitru Marian
ofițer

 


Pascu
Mugurel Lucian
Sef Birou

 


Patrascu
Ana
Sef birou

 


Pătrînichi
Bogdan grigore
șef secție

 


Pătru Pieleanu
Marian
șef birou

 


Păun
Octav Lucian
director adjunct

 


Păunescu
Cătălin
șef birou

 


Peiu
Mircea Costel
șef birou

 


Pencea
Adrian Mihai
șef compartiment

 


Petcu
Stefan
Consilier juridic

 


Petrache
Gabriel
șef birou

 


Petre
Sevastian
șef secție

 


Peună
Dorina
șef sector pază și deservire

 


Pindic
Aurelian
șef compartiment

 


Pinte
Florina
șef laborator

 


Pirneci
Robert Nicolae
șef birou

 


Piros
Constantin
auditor

 


Piturlea
Marius
Sef birou

 


Plăcintă
Rareș Mihail
șef birou

 


Platon
Cornelia
consilier

 


Plopan
Petrică Liviu
șef birou

 


Plopeanu
Mirela
șef birou

 


Podaru
Doriana Alina
șef birou

 


Poenaru
Silvia
consilier

 


Pop
Marius Iulian
Sef compartiment

 


Pop
Dana Olga
Referent

 


Popa
Ovidiu
șef structura

 


Popa
Traian Daniel
șef birou

 


Popa
Maricel
șef direcție

 


Popescu
Teodor Gabriel
locțiitor

 


Popescu
Radu Cristian
șef laborator

 


Popescu
Cristian Constantin
șef unitate

 


Popescu
Marian
șef birou

 


Popescu
Dragoș Marian
șef secție

 


Popescu
Horia
șef secție

 


Popescu
Lucian
medic

 


Popescu
Elena
Sef compartiment

 


Popescu
Constantin
inginer șef

 


Popescu
Decebal
director medical

 


Popescu
Mihaela Florica
șef secție

 


Popescu
Marius
ofițer

 


Popescu
Daniel Marian
ofițer

 


Popescu
Maria
șef comaprtiment

 


Popescu
Marius leonard
șef birou

 


Popescu
Valentin
șef birou

 


Popescu
Adela
Consilier

 


Popoiu
Maricel Marius
șef birou

 


Preda
Marius Alin
șef birou

 


Preda
Marian
șef birou

 


Preda
Eugen
comandant

 


Preda
Alin
Sef birou

 


Preda
Maria
șef laborator

 


Predoi
Dumitru
șef birou

 


Predoiu
Marius
șef birou

 


Preoteasa
Ștefan Daniel
șef birou

 


Preotesiu
Pompiliu
șef birou

 


Pricope
Cătălin
șef secție

 


Pricopi
Sebastian Gicuță
șef compartiment

 


Pridie
Bogdan Atanasie
șef secție

 


Pruteanu
Sorin
șef laborator

 


Pungă
Adrian
șef compartiment

 


Rada
Silvia Ileana
șef secție

 


Rădeanu
Adrian
șef birou

 


Radi
Eduard
șef secție

 


Rădoi
Rodica
economist

 


Radu
Mariana
subofițer

 


Radu
Mitică
șef birou

 


Radu
Maricica
contabil șef

 


Radu
Nicușor Bogdan
șef birou

 


Radu
Cristian Eugen
Consilier

 


Radu Sultănescu
Elena Cornelia
șef cabinet

 


Răduț
Laurențiu Cristian
director adjunct

 


Raiciu
Geta
Inspector

 


Raicu
Dănuț Valeriu
șef birou

 


Raicu
Stelian
șef birou

 


Raifura
Valerica
consilier

 


Răileanu
Lucia
consilier

 


Rapotan
Ionel
șef laborator

 


Rășcanu
Răzvan
șef compartiment

 


Rebegea
Timotel
șef birou

 


Reviu
Elena
Consilier grad profesional

 


Rîndașu
Costică
cadru militar

 


Robescu
Florea
medic

 


Rosu
Adrian
Sef birou

 


Rosu
Neculai
Sef sectie

 


Rotaru
Florin Petre
Sef structura de securitate

 


Rotaru
Cecilia Olivia
consilier

 


Roșan
Ioan Marcu
șef birou

 


Ruiu
Cristinel Nicușor
auditor

 


Rus
Robert
sef birou

 


Rusu
Gabriel
șef birou

 


Rusu
Florian
șef unitate

 


Rusu
Marian
șef birou

 


Rușovici
Bogdan
consilier

 


Sabău
Elena
șef birou

 


Salomiu
Maria
șef birou

 


Săndulescu
Victor
asistent șef

 


Sărceniuc
Octavian
șef birou

 


Sarghe
Ciobanu Petruț Dănuț
șef compartiment

 


Sava
Mircea
șef birou

 


Savonia
Maria
consilier

 


Savu
Bogdan
instructor superior

 


Scintei
Raducu
Sef centru

 


Secară
Cristina Anca
șef laborator

 


Sfetcu
Vali
Referent grad profesional superior

 


Sicoe
Silviu
locțiitor

 


Sîlea
Marin
ofițer

 


Sima
Teodora
consilier

 


Sima
Ovidiu
medic

 


Simion
Nicolae Marius
șef compartiment

 


Simionescu
Mihai
șef birou

 


Simula
Eugen Marius Traian
ofițer

 


Sirbu
Gabriela
Sef serviciu

 


Sirbu
Simona Luminita
Consilier

 


Sîrbu
Ștefan
șef birou

 


Sirbu
Veronica
FP

 


Smarandache
Cătălin Gabriel
șef compartiment

 


Soare
Ionuț Mihai
ofițer

 


Soare
Ion
farmacist șef

 


Spătăcean
Florin Ioan
ofițer

 


Spătaru
Simona
consilier

 


Stan
Adrian Georgel
Loctiitor sef directie

 


Stan
Liviu
șef secție

 


Stan
Doru
ofițer

 


Stanca
Elena Anișoara
consilier

 


Stanciu
Ion Alin
șef structură

 


Stanciu
Adrian
Sef cabinet

 


Stanciu
Marcelina
medic

 


Stanciu
Ascanio
contabil șef

 


Stanciu
Andrei
șef centru

 


Stănculescu
George
șef secție

 


Stănculete
Traian
șef secție

 


Stănișteanu
Marian
șef secție

 


Stefan
Sabin
Sef cabinet

 


Stefani
Cristian
Sef birou

 


Sterian
Daniela Victorița
șef birou

 


Stoian
Cornel
șef compartiment

 


Stoian
Gabriela Maria
șef birou

 


Stoica
Romica
Sef birou

 


Stoica
Florin
șef birou

 


Stoichin
Marian
șef birou

 


Strichea
Vasilica
Consilier grad profesional

 


Stroe
Ioana
asistent șef

 


Strujac
Marius Nicolae
cadru militar

 


Susu
Adrian Marius
Sef serviciu

 


Szlavik
Franzika
Sef birou

 


Tabacaru
Isabelle
Consilier juridic

 


Tambura
Victor
șef laborator

 


Tănasă
Elena Laura
funcționar public

 


Tănasă
Ion
șef birou

 


Tănasă
Marioara
funcționar public

 


Tănase
Florin
contabil șef

 


Tănasie
Traian Mircea
șef birou

 


Tavarlau
Alina Florentina
Contabil sef

 


Telembeci
Doru
șef birou

 


Telinoiu
Ionuț Mădălin
consilier

 


Teodor
Emilia
consilier

 


Tiglea
Claudia
Consilier grad profesional

 


Timofte
Ioana
Consilier al secretarului de stat

 


Timofte
Vasile
șef compartiment

 


Tiperciuc
Nicu
șef secție

 


Tivda
Maria
FP

 


Toma
Gheorghe
Sef birou

 


Toma
Claudiu
Sef sectie

 


Tomescu
Aurel
șef birou

 


Tomoială
Alina
auditor

 


Tomoială
Marius Gabriel
șef birou

 


Totolici
Gabriel
șef secție

 


Trandafir
Doina Elena
șef laborator

 


Trifoi
Viorel
șef secție

 


Trifu
Marius
șef secție

 


Trofin
Constantin
auditor

 


Tudorie
Stănică
contabil șef

 


Tudoroiu
Gheorghe Eusebio
Sef birou

 


Tudose
Georgian
comandant

 


Tudosie
Irina Emilia
consilier juridic

 


Tudosie
Mihai Silviu
șef birou

 


Tuinea
Gelu Cătălin
șef structură securitate

 


Tutunaru
Mihai
consilier

 


Tutunaru
Florin Cătălin
ofițer

 


Tușă
Alexandru Radu
consilier juridic

 


Udrea
Felician
consilier

 


Udriște
Alin Gabriel
șef birou

 


Udriște
Daniela
șef birou

 


Udroiu
Mariana
consilier

 


Udroiu
George
șef birou

 


Ularu
Viorel
auditor

 


Ungureanu
Dănuț
șef birou

 


Ungureanu
Dănuț
șef birou

 


Ungureanu
Ion
comandant

 


Uruiocea
Mișu
șef birou

 


Varna
Mircea
șef compartiment

 


Varona
Alexandr
Sef birou

 


Varzari
Sorin Adrian
șef secție

 


Vasilachi
Constantin
șef birou

 


Vasile
Ion
șef serviciu

 


Vasile
Florin
Sef birou

 


Vasile
Valentin
Loctiitor DIRP

 


Vasilescu
Dorin
șef structură

 


Vasiliu
Cristian Vladimir
șef centru

 


Vasiliu
Ovidiu
șef serviciu

 


Velea
Mirela
Sef birou

 


Velicu
Ovidiu Daniel
ofițer

 


Vinte
Tiberiu Laurențiu
șef compartiment

 


Viziru
Nicoleta
referent

 


Vișan
Marius Mihail
șef structură

 


Vișan
Valerica
director financiar contabil

 


Vițăluș
Atena
ofițer

 


Vlad
Anca Eugenia
consilier

 


Vlad
Robert Dragoș
șef laborator

 


Vlad
Gheorghe
director

 


Vlădaia
Iovan
director medical

 


Vlădescu
Cornel
șef birou

 


Vladescu
Catalina
FP

 


Vladu
Paul
director medical

 


Voicescu
Marcel
locțiitor șef departament

 


Voicu
Victor
director

 


Zaharia
Constantin
șef birou

 


Zahiu
Bogdan
șef birou

 


Zamfiroiu
Florin Valentin
auditor

 


Zanfir
Constantin
Loctiitor sef directie

 


Zanfir
Anita
Sef birou

 


Zară
Claudiu Romeo
șef secție

 


Șchiopu
Adrian
șef birou

 


Șerban
Lucian
șef birou

 


Șerbănescu
Florin
șef birou

 


Șfrenț
Daniel
șef birou

 


Șocarici
Corneliu
șef birou

 


Șoldea
Cătălin
șef structură

 


Ștefan
Eduard
șef compartiment

 


Ștefan
Gabriela Aurelia
șef cabinet

 


Ștefănescu
Carmen Daniela
șef birou

 


Ștefanescu
Dragoș
șef cabinet

 


Ștefanescu
Cristina
șef cabinet

 


Știrbăț
Adrian Florin
șef laborator

 


Ștreangă
Narcis Costel
șef serviciu

 


Șușu
Nicoleta
locțiitor șef direcție