Conducerea Ministerului Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 


Dușa
Mircea
Ministrul Apărării Naționale

 

Nicuț
Valeriu
Secretar de stat pentru politica de apărare și planificare

 

Sava
Otilia
Secretar de stat pentru relația cu Parlamentul, informare publică și creșterea calității vieții personalului

 

Ciucă
Nicolae Ionel
Șeful Statului Major General

 

Munteanu
Codrin-Dumitru
Secretar general al Ministerului Apărării Naționale

 



Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 


Ailioaei
Claudiu Emilian
auditor

 


Alexandrescu
Margareta
șef birou

 


Alexandru
Adrian Aurelian
ofițer

 


Amariei
Grigore
șef secție

 


Amitroaie
Constantin
șef birou

 


Avădanei
Virgil
auditor

 


Badea
Costin
cadru militar

 


Bădoi
Valentin Constantin
ofițer

 


Balosin
Mircea
Sef sectie

 


Băluță
Adrian
ofițer

 


Baranga
Geta
Expert

 


Barna
Ciprian Radu
șef compartiment

 


Baș
Răzvan
consilier juridic

 


Belu
Dumitru Dănuț
auditor

 


Birisi
Constantin
șef secție

 


Boiangiu
Ștefan
ofițer

 


Branisteanu
Roxana
consilier juridic

 


Brebeanu
Constantin
ofițer

 


Bulmez
Viorel Constantin
șef birou

 


Burghelea
Florin
ofițer

 


Buzea
Liliana
Sef birou

 


Calancea
Tania Mirela
auditor

 


Călin
Dan Cristian
auditor

 


Calotă
Ramona
consilier juridic

 


Capraru
Iolanda carmen
șef birou

 


Carasol
Maria
referent

 


Cazacu
Florin
șef compartiment

 


Chițu
Adrian Ștefan
șef compartiment

 


Ciobanu
Liliana
consilier

 


Cioca
Cătălin
șef birou

 


Cismaru
Ștefania
șef birou

 


Ciulin
Ștefan Felix
ofițer

 


Ciupitu
Gabriel Ion
șef birou

 


Cobîrlie
Costel
șef comaprtiment

 


Cojocaru
Dumitru
șef secție

 


Cojocaru
Simona
Director

 


Comărmescu
Mirela Mariana
auditor

 


Conea
Sorinel
șef birou

 


Constantin
Constantin
ofițer

 


Constantin
Marius Mirel
ofițer

 


Constantin
Daniel-Robert
Consilier juridic sef

 


Constantin
Floarea
auditor

 


Constantinescu
Ionel Adrian
ofițer

 


Copoț
Gabriela
încheiere mandat

 


Copoț
Gabriela
consilier

 


Corbean
Cristian Adrian
ofițer

 


Cordureanu
Lica
auditor

 


Cosmescu
Mihaela Daniela
șef birou

 


Cost
Anton
referent

 


Costache
Violeta
șef birou

 


Costea
Diana Otilia
șef birou

 


Cotiugă
Gheorghe
șef secție

 


Covaci
Adrian
ofițer

 


Covesan
Traian Sorin
ofițer

 


Craiu
Ștefan
ofițer

 


Crișan
Angela Nelica
inspector de specialitate

 


Curelea
Aurora
consilier

 


Danciu
Dorian-Georgel
Cadru militar

 


Dănilă
Iulian Cristian
ofițer

 


Detesan
Vasile
Consilier

 


Dihoiu
Ion
șef serviciu

 


Dobre
Sorin
șef compartiment

 


Dohan
Gheorghe Dorel
ofițer

 


Donea
Claudiu Ionel
ofițer

 


Donescu
Emilian
șef compartiiment

 


Donescu
Simona Cristina
auditor

 


Dorobantu
Marius
Sef birou

 


Dorobanț
Adrian Ioan
șef compartiment

 


Dragan
Anca
consilier

 


Dragan
Dorina Iuliana
șef secție

 


Drăgănescu
Ioan
ofițer

 


Draghici
Daniel
șef birou

 


Dragomir
Lumința
șef birou

 


Dragoste
Mihaela
șef compartiment

 


Dragotă
Jan
auditor

 


Drugău
Constantin Cristian
ofițer

 


Duică
Mirel
șef birou

 


Dumitrache
Mariean Florin
șef secție

 


Dumitrache
Viorica
F.P.

 


Dumitrache
Dan
ofițer

 


Dumitrescu
Oana Liana
consilier

 


Dumitrescu
Oana Liana
Consilier

 


Dumitrescu
Oana Liana
încheiere mandat

 


Duțu
Florentina
auditor

 


Enache
Virgil
ofițer

 


Ene
Vasile
Sef birou

 


Fandolea
Ileana
consilier

 


Feodor
Vasile Marian
Ofiter

 


Feurdean
Claudiu Marius
ofițer

 


Filimon
Felix
ofițer

 


Filip
Radu Cristian
ofițer

 


Flaviu
Alexandru
Ofiter

 


Floștoiu
Sebastian
șef compartiment

 


Fodac
Mihaela
consilier

 


Fulga
Liviu
Sef sectie

 


Gabriela
Copot
Consilier

 


Gal
Atilla
șef compartiment

 


Găman
Marius
consilier

 


Georgescu
Iulian
Ofiter

 


Ghenoiu
Gabriel
ofițer

 


Gheorghe
Ștefan
ofițer

 


Gheorghe
Laurentiu-Cristian
Cadru militar

 


Gheorghiu
Nicolae
Sef birou

 


Goloiu
Gabriel
șef birou

 


Grecu
Oana Daniela
auditor

 


Grigorie
Ion
consilier juridic

 


Grosu
Mihai Cătălin
ofițer

 


Gui
Radu Mircea Dumitru
șef birou

 


Hagimă
Cătălin
ofițer

 


Iancu
Iulian
șef birou

 


Iatan
Florin
șef birou

 


Ilie
Mirel
cadru militar

 


Ilina
Dănuț
șef secție

 


Ilinca
Lucian
șef compartiment

 


Ilusco
Giuseppina
ofițer

 


Incicaș
Teodor
șef direcție

 


Ionescu
Dragoș
șef secție

 


Ionescu
Cristian
auditor

 


Ionescu
Dorin
șef compartiment

 


Ionescu
Sorina Cristina
consilier

 


Ionita
Mariana
șef secție

 


Ionita
Liana Andreea
Consilier

 


Ioniță
Ariton
comandant

 


Ioniță
Cezar Mihail
ofițer

 


Istrate
Amalia Loredana
consilier

 


Ivan
Irina Emilia
Consilier juridic

 


Ivan
Adrian
Sef birou

 


Ivan
Grigorița
auditor

 


Ivan
Adrian
auditor

 


Jianu
Florin
șef direcție

 


Jianu
Marian
șef birou

 


Jianu
Florin
Șef direcție

 


Jianu
Lucian
sef sectie

 


Jianu
Lucian
șef birou

 


Jugureanu
Luminița Claudia
consilier

 


Kicsi
Gabriel
șef birou

 


Lamba
Viorel
ofițer

 


Lazăr
Viorel
șef birou

 


Lixandru
Eleonora
Consilier

 


Loica
Gabriela
consilier

 


Luca
Elena Gabriela
consilier

 


Lucan
Dragoș Gheorghiță
director adjunct

 


Lupu
Gabriel
șef birou

 


Macovei
Mihai
șef secție

 


Mănăilă
Viorel
referent

 


Mandruta
Florian
șef birou

 


Manolache
Mihaela
consilier

 


Manole
Sorin Teofil
șef birou

 


Marcu
Radu Viorel
șef birou

 


Margineanu
Liliana
consilier

 


Marian
Anca Eleonora
consilier juridic

 


Marinescu
Cicerone Vili
șef compartiment

 


Matahală
Dumitru
șef birou

 


Mateescu
Niculina
fp

 


Medvichi
Eusebiu Lucian
șef compartiment

 


Meleacă
Mirel Laurențiu
auditor

 


Miftode
Alina-Cristina
Consilier expert

 


Mihai
Lenuța
consilier

 


Milandru
Marius
șef birou

 


Minea
Bogdan
ofițer

 


Mitrea
Eugen
șef secție

 


Miulescu
Florentina
ofițer

 


Mocanu
Gheorghe
Sef directie(imputernicit)

 


Moldovan
Daniela
consilier

 


Moldovan
Ștefan
șef birou

 


Muntean
Elena
fp

 


Mureșan
Adrian
șef birou

 


Murtezan
Ahmeto Vasile
șef secție

 


Musuroia
Gabriel Mihail
șef secție

 


Nancu
Valentin
șef birou

 


Nastasia
Augustina
fp

 


Neagu
Victor
șef compartiment

 


Neagu
Lizeta
fp

 


Negoiță
Nicoleta
consilier juridic

 


Negoiță
Marius Cristian Vlăduțu
auditor

 


Negrea
Camelia
șef birou

 


Negrea
Adina
șef birou

 


Negrescu
Daniela
consilier juridic

 


Negutescu
Monica Ioana
consilier

 


Nica
Alexandru
șef birou

 


Nitu
Doina
referent

 


Nuță
Ion Vasile
șef birou

 


Oanță
Florin Petre
ofițer

 


Olteanu
Marian
șef birou

 


Opincaru
Bucur
șef birou

 


Oprea
Ștefan
Trecere în rezervă

 


Oprea
Ștefan
consilier

 


Oprea
Dorin
ofițer

 


Oprea
Maricica Cornelia
ofițer

 


Pană
Dumitru
șef serviciu

 


Pană
Felicia
șef compartiment

 


Panait
Maria Alina
consilier juridic

 


Pandrea
Elena Adina
consilier

 


Pantazică
Lucian
șef birou

 


Papuc
Dumitru-Marian
Cadru militar

 


Paunescu
Cătălin
șef birou

 


Pavelescu
Dumitru Stefan
Cadru militar

 


Peiu
Mircea-Costel
Sef birou

 


Pindic
Aurelian
șef compartiment

 


Piros
Constantin
auditor

 


Platon
Cornelia
consilier

 


Plopan
Petrică Liviu
șef birou

 


Popa
Raluca
referent

 


Popescu
Maria
șef birou

 


Popescu
Marius
subofițer

 


Popescu
Daniel
Ofiter

 


Popescu
Horia
șef secție

 


Popescu
Elena
șef birou

 


Popovici
Elena
ofițer

 


Preda
Marian
șef birou

 


Pricope
Cătălin Gabriel
locțiitor

 


Pricopi
Sebastian Gicuță
șef compartiment

 


Protesoiu
Pompiliu
șef birou

 


Pungă
Adrian
șef birou

 


Radi
Eduard
șef secție

 


Radu
Adriana Mihaela
șef birou

 


Radu
Mariana
subofițer

 


Raicu
Stelian
șef birou

 


Raifura
Valerica
fp

 


Rotaru
Cecilia Olivia
consilier

 


Roșan
Ioan Marcu
șef birou

 


Ruiu
Cristinel Nicușor
ofițer

 


Rusovici
Bogdan
consilier

 


Rusu
Marian
șef birou

 


Sărceniuc
Octavian
șef secție

 


Sava
Mircea
șef birou

 


Savonia
Maria
consilier

 


Sfrent
Daniel
șef secție

 


Sîlea
Marin
ofițer

 


Sima
Teodora
consilier

 


Simion
Nicolae Marius
șef compartiment

 


Simionescu
Mihai
șef birou

 


Simula
Eugen Marius Traian
încetare activitate

 


Simula
Eugen Marius Traian
ofițer

 


Sîrbu
Ștefan
șef secție

 


Soare
Ionuț Mihai
ofițer

 


Spătăcean
Florin Ioan
ofițer

 


Spătaru
Georgeta Mirela
șef birou

 


Spataru
Simona
Expert

 


Spînu
Constantin
director

 


Stan
Doru
ofițer

 


Stanca
Elena Anișoara
fp

 


Stanișeanu
Marian
șef secție

 


Stoian
Cornel
șef compartiment

 


Stoian
Gabriela Maria
șef birou

 


Stoichin
Marian
șef birou

 


Streanga
Narcis-Costel
Sef serviciu

 


Suciu
Florin Radu
ofițer

 


Susu
Nicoleta
Loctiitorul sefului directiei

 


Tanasă
Elena Laura
consilier

 


Telembeci
Doru
șef birou

 


Telinoiu
Ionuț Mădălin
consilier

 


Teodor
Emilia
consilier

 


Timofte
Vasile
auditor

 


Tobă
Rudolf
ofițer

 


Tomoială
Marius
șef compartiment

 


Tomoială
Alina
auditor

 


Trofin
Constantin
auditor

 


Tudorie
Stanica
locțiitor șef direcție

 


Tuinea
Gelu Cătălin
șef structură de securitate

 


Tusa
Alexandru Doru
consilier juridic

 


Tutunaru
Florin Cătălin
ofițer

 


Tutunaru
Mihai
consilier

 


Udrea
Felician
consilier

 


Udroiu
Mariana
consilier

 


Ularu
Viorel
șef birou

 


Uta
Tatiana
fp

 


Vasilachi
Constantin
șef birou

 


Vasile
Ion
șef serviciu

 


Vasile
Constantin
șef birou

 


Velicu
Ovidiu Daniel
ofițer

 


Viziru
Nicoleta
referent

 


Vișan
Marius Mihail
șef structură de securitate

 


Vițăluș
Atena
ofițer

 


Vlădescu
Cornel
șef birou

 


Voicu
Valentina
șef birou

 


Zaharia
Constantin
șef secție

 


Zamfiroiu
Florin Valentin
auditor

 


Zătreanu
Eduard
ofițer

 


Șerban
Lucian
șef birou