Miniștrii Apărării Naționale (Ministers of National Defence)

Constantin Poenaru
Sef al Marelui Stat Major (Chief of General Staff)
01.10.1898-01.04.1901
Ministru de Razboi (Minister of War)
12.06.1894-03.10.1895

Constantin Poenaru
Sef al Marelui Stat Major (Chief of General Staff)
01.10.1898-01.04.1901
Ministru de Razboi (Minister of War)
12.06.1894-03.10.1895