Miniștrii Apărării Naționale (Ministers of National Defence)

Gheorghe Tatarescu
Ministru de Razboi (Minister of War)
01.06.1934-26.07.1934
Prim-ministru (Prime Minister)
03.01.1934-28.12.1938

Gheorghe Tatarescu
Ministru de Razboi (Minister of War)
01.06.1934-26.07.1934
Prim-ministru (Prime Minister)
03.01.1934-28.12.1938