Miniștrii Apărării Naționale (Ministers of National Defence)

General colonel Coman Ioan
Sef al Marelui Stat Major (Chief of General Staff)
29.11.1974-16.06.1976
Ministrul Apararii Nationale (Minister of National Defence)
16.6.1976-29.03.1980

General colonel Coman Ioan
Sef al Marelui Stat Major (Chief of General Staff)
29.11.1974-16.06.1976
Ministrul Apararii Nationale (Minister of National Defence)
16.6.1976-29.03.1980