Gabriel-Beniamin Leș, ministrul apãrãrii naționale (Minister of National Defence) - 20.11.2018 -04.11.2019
Mihai-Viorel Fifor, ministrul apãrãrii naþionale (Minister of National Defence) - 12.09.2017-20.11.2018
Adrian Țuțuianu, ministrul apãrãrii naþionale (Minister of National Defence) - 29.06.2017 - 06.09.2017
Gabriel-Beniamin Leș, ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) - 20.11.2018 -04.11.2019
Vizualizat: 1559 ori.
Mihai-Viorel Fifor, ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) - 12.09.2017-20.11.2018
Vizualizat: 3307 ori.
Adrian Țuțuianu, ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) - 29.06.2017 - 06.09.2017
Vizualizat: 2887 ori.
Gabriel-Beniamin Leº, ministrul apãrãrii naþionale (Minister of National Defence) - 05.01.2017 - 29.06.2017
Mihnea Ioan Motoc, 
ministrul apãrãrii naþionale 
(Minister of National Defence) 
- 17.11.2015 - 05.01.2017
Mircea Duºa, ministrul apãrãrii naþionale (Minister of National Defence) - 22.12.2012 - 17.11.2015
Gabriel-Beniamin Leș, ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) - 05.01.2017 - 29.06.2017
Vizualizat: 3244 ori.
Mihnea Ioan Motoc,
ministrul apărării naționale
(Minister of National Defence)
- 17.11.2015 - 05.01.2017
Vizualizat: 3681 ori.
Mircea Dușa, ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) - 22.12.2012 - 17.11.2015
Vizualizat: 4624 ori.
Corneliu Dobriþoiu,
ministrul apãrãrii naþionale (Minister of National Defence)  07.05.2012 - 22.12.2012
Gabriel Oprea, ministrul apãrãrii naþionale (Minister of National Defence) 23.12.2009 - 07.05.2012
Mihai Stãniºoarã, ministrul apãrãrii naþionale (Minister of National Defence) 22.12.2008 - 23.12.2009
Corneliu Dobrițoiu,
ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) 07.05.2012 - 22.12.2012
Vizualizat: 5093 ori.
Gabriel Oprea, ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) 23.12.2009 - 07.05.2012
Vizualizat: 4718 ori.
Mihai Stănișoară, ministrul apărării naționale (Minister of National Defence) 22.12.2008 - 23.12.2009
Vizualizat: 9420 ori.
Teodor Meleºcanu, ministrul apãrãrii
(Minister of Defence)
10.04.2007-22.12.2008
Sorin Frunzãverde, ministrul apãrãrii 
(Minister of Defence)
25.10.2006-10.04.2007
Teodor Atanasiu, ministrul apãrãrii naþionale 
(Minister of National Defence)
28.12.2004-25.10.2006
Teodor Meleșcanu, ministrul apărării
(Minister of Defence)
10.04.2007-22.12.2008
Vizualizat: 10325 ori.
Sorin Frunzăverde, ministrul apărării
(Minister of Defence)
25.10.2006-10.04.2007
Vizualizat: 8701 ori.
Teodor Atanasiu, ministrul apărării naționale
(Minister of National Defence)
28.12.2004-25.10.2006
Vizualizat: 10472 ori.