transpixel
transpixel General de brigadã 
Valeriu ROªU
01.05.2019 - PREZENT transpixel
transpixel
transpixel
transpixel Col. Alin-Mihai PREDA  (ÎMPUTERNICIT) 
01.10.2018 - 31.03.2019 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel Col. Cãlin-Ioan ALMÃȘAN
(ÎMPUTERNICIT)
17.07.2018-01.10.2018 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel General de brigadã ing. dr. 
Ionel LOȚAN 
16.03.2018 - 02.07.2018 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel Col. Teofil-Ionel ISPAS
(ÎMPUTERNICIT)
15.11.2017 - 15.03.2018 transpixel
transpixel
General de brigadă
Valeriu ROȘU
01.05.2019 - PREZENT
Vizualizat: 347 ori.
Col. Alin-Mihai PREDA (ÎMPUTERNICIT)
01.10.2018 - 31.03.2019
Vizualizat: 348 ori.
Col. Călin-Ioan ALMĂȘAN
(ÎMPUTERNICIT)
17.07.2018-01.10.2018
Vizualizat: 356 ori.
General de brigadă ing. dr.
Ionel LOȚAN
16.03.2018 - 02.07.2018
Vizualizat: 556 ori.
Col. Teofil-Ionel ISPAS
(ÎMPUTERNICIT)
15.11.2017 - 15.03.2018
Vizualizat: 298 ori.
transpixel
transpixel General de brigadã dr. Constantin ZANFIR
08.12.2016 - 01.08.2017 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel General maior 
Florin MACIU 
12.03.2014 -  29.11.2016 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel General maior 
Marcel VOICESCU 
27.03.2012-14.02.2014 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel General-maior 
Tudor MUNTEANU 
01.03.2001-27.03.2012 transpixel
transpixel
General de brigadă dr. Constantin ZANFIR
08.12.2016 - 01.08.2017
Vizualizat: 1533 ori.
General maior
Florin MACIU
12.03.2014 - 29.11.2016
Vizualizat: 505 ori.
General maior
Marcel VOICESCU
27.03.2012-14.02.2014
Vizualizat: 422 ori.
General-maior
Tudor MUNTEANU
01.03.2001-27.03.2012
Vizualizat: 392 ori.