transpixel
transpixel Colonel Valeriu ROªU
01.11.2017 - 01.05.2019 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel Colonel Danut DOGARU
(IMPUTERNICIT)
11.09.2019 - 02.12.2019 transpixel
transpixel
transpixel
transpixel Colonel Dragoș VASILE
(ÎMPUTERNICIT)
13.12.2019 - prezent transpixel
transpixel
Colonel Valeriu ROȘU
01.11.2017 - 01.05.2019
Colonel Danut DOGARU
(IMPUTERNICIT)
11.09.2019 - 02.12.2019
Colonel Dragoș VASILE
(ÎMPUTERNICIT)
13.12.2019 - prezent