Miniștrii Apărării Naționale (Ministers of National Defence)

Victor Babiuc, ministrul apãrãrii naþionale
(Minister of National Defence)
12.12.1996-11.02.1998
17.04.1998-13.03.2000

Victor Babiuc, ministrul apărării naționale
(Minister of National Defence)
12.12.1996-11.02.1998
17.04.1998-13.03.2000